Cystisorb płyn doustny – już w sprzedaży

0

Informujemy, iż od początku lutego br. w sprzedaży dostępny jest już nowy produkt z linii Cystisorb – Cystisorb płyn doustny. Jest to preparat witaminowy opracowany specjalnie dla osób chorych na mukowiscydozę, które nie przyjmują suplementacji w formie kapsułek.

Cystisorb płyn doustny powstał na bazie łatwo wchłanialnych średniołańcuchowych trójglicerydów (MCT), w których zawieszone zostały witaminy rozpuszczalne w tłuszczach A, D, E i K. Olej MCT, jako nośnik witamin, zapewnia lepsze przyswajanie tych kluczowych w CF składników – nawet u osób z zaburzeniami wchłaniania.

Cystisorb w płyniePodstawową zaletą produktu, w porównaniu do innych preparatów dostępnych na rynku, jest całkowity brak zbędnych dodatków technologicznych – konserwantów, emulgatorów i substancji słodzących. Cystisorb płyn doustny nie zawiera również alkoholu, laktozy i białek mleka.

Kluczowe są również typy zastosowanej witaminy K, która występuje w Cystisorb płyn doustny zarówno w formie filochinonu (wit. K1), jak i menachinonu (wit. K2).

Cystisorb płyn doustny został opracowany przy udziale uznanych specjalistów z dziedziny gastroenterologii.

Cystisorb płyn doustny ma delikatny malinowy aromat. Do preparatu dołączony został strzykawkowy dozownik, który umożliwia dokładne odmierzenie dawki i zapewnia wygodę aplikacji. Cystisorb płyn doustny ma pojemność 60 ml, co wystarcza na 30 – 60 dni suplementacji.

Produkt dostępny jest między innymi w na platformie pomocowej MukoSklep Fundacji Oddech Życia pod adresem https://MukoSklep.pl, PTWM oraz aptece internetowej e-zikoapteka.pl.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.