Ruszyła przedsprzedaż książki “Trzy kroki od siebie”

0

Ruszyła przedsprzedaż książki “Trzy kroki od siebie”. Książka opowiada historię zakochanych w sobie nastolatków chorujących na mukowiscydozę. Książka pojawi się nakładem Wydawnictwa Media Rodzina pod patronatem medialnym portalu OddechZycia.pl i Fundacji Oddech Życia. Premiera książki 15 maja br.

Książkę w przedsprzedaży można zamówić między innymi w sieci EMPIK: empik.com/trzy-kroki-od-siebie-lippincott-rachael-daughtry-mikki-iaconis-tobias,p1223573623,ksiazka-p

Czy wyobrażasz sobie, że się zakochujesz, choć nie wolno ci nawet dotknąć drugiej osoby? Jedyną szansą Stelli na przeżycie są nowe płuca. Życie dziewczyny to ciągłe pobyty w szpitalu, przyjmowanie leków i oczekiwanie na przeszczep. W tym czasie musi zachować bezpieczną odległość od wszystkich, żeby nie narażać układu odpornościowego osłabionego nieustanną walką z zakażeniami i antybiotykoopornymi bakteriami. Bez żadnych wyjątków.

Will już dawno porzucił nadzieje na wyleczenie. Gdy tylko skończy osiemnaście lat i będzie mógł decydować o sobie, zamierza skończyć ze szpitalem, lekami i drenażem. Marzy o podróżach i poznawaniu świata.

Stella wie, że powinna się trzymać od Willa z daleka. Wystarczy jeden oddech, jeden pocałunek, by jedno zaraziło drugie. Oboje są świadomi, że mogą umrzeć. Ale im więcej czasu spędzają w swoim towarzystwie na szpitalnych korytarzach, tym bardziej narzucony z góry dystans przypomina nieludzką karę.

Czy trochę bliskości to naprawdę wyrok śmierci dla nastolatków? Czy można uleczyć złamane serce? Dramat romantyczny o nieuleczalnej chorobie, jaką jest mukowiscydoza, i miłości, która rozkwita pomimo zakazów.

Trzy kroki od siebie (okładka miękka)
Autor: Lippincott Rachael, Daughtry Mikki, Iaconis Tobias
Wydawnictwo: Media Rodzina
Data premiery: 2019-05-15
Liczba stron: 336

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.