Patronat medialny portalu Oddech Życia – wsparcie akcji, zbiórek, wydarzeń

0

Chętnie pomagamy i promujemy ciekawe wydarzenia charytatywne, eventy, szkolenia, warsztaty i konferencje związane z tematyką mukowiscydozy. Pomagamy również w zbiórkach publicznych na rzecz chorych z mukowiscydozą (tylko zarejestrowane zbiórki).

 

Jak pozyskać patronat medialny dla projektu?

Na adres [email protected] prosimy przesłać informacje o planowanym wydarzeniu, terminie i miejscu.

 

Korzyści z patronatu medialnego

  • rozgłos medialny – jesteśmy największą społecznościową platformą CF (mukowiscydozy) w Polsce, w kilka minut docieramy do szerokiego grona odbiorców w social media (na Facebooku, Twitterze, Instagramie) oraz w internecie, za pośrednictwem naszego portalu oddechzycia.pl
  • reklama w postaci bannera, boxu reklamowego w naszym portalu
  • artykuł o wydarzeniu w naszym portalu oraz w mediach społecznościowych
  • fotorelacja wydarzenia (staramy się bezpośrednio uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych na terenie województwa małopolskiego, w przypadku innych województw nasz udział ustalamy indywidualnie z organizatorem)
  • materiały video (w przypadku naszego uczestnictwa w wydarzeniu, jesteśmy w stanie przygotować materiały video, często jesteśmy też w stanie pomóc w zmontowaniu materiałów video nadesłanych przez organizatora, uczestników)
  • wywiady

Mało? Możemy pomóc jeszcze w szerszym zakresie. Oferujemy pomoc marketingową, współpracę z mediami ogólnopolskimi i lokalnymi z Twojej okolicy, współorganizowanie wydarzenia. Zobacz artykuł: Pomoc w organizacji wydarzenia.

 

Warunki współpracy medialnej

Współpraca jest bezpłatna.

W przypadku patronatu medialnego zawsze oczekujemy zamieszczenia logotypu portalu oddechzycia.pl w materiałach elektronicznych oraz materiałach drukowanych (ulotki,plakaty, zaproszenia, banery). W przypadku naszego uczestnictwa oczekujemy zgody na fotografowanie i przemieszczanie się bez ograniczeń podczas wydarzenia.

Wszystkie szczegóły uzgadniamy indywidualnie.

 

Kontakt z nami: [email protected] bądź telefonicznie +48 578 632 026

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.