Zaproszenie na Pulmo Forum – 23 marca 2024

fot. Grupa Conway
0

W obliczu szybko postępujących zmian w medycynie i pulmonologii, pragniemy zaprosić na wyjątkowe wydarzenie naukowe – Pulmo Forum 2024. Jest to unikalna okazja, by na jednym forum zgromadzić wiedzę z najnowszych badań i odkryć naukowych z roku 2023, przedstawioną przez wybitnych ekspertów w dziedzinie pulmonologii.

Pulmo Forum 2024 ma za zadanie zintegrować społeczność naukową, lekarzy, badaczy oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami w pulmonologii. Przedstawione zostaną informacje na temat najistotniejszych prac naukowych opublikowanych w 2023 roku i na początku 2024, z szczególnym uwzględnieniem chorób takich jak astma oskrzelowa, POChP, choroby śródmiąższowe płuc, choroby infekcyjne płuc, rak płuc, niewydolność oddechowa oraz zespół bezdechu sennego.

Konferencja skierowana jest do szerokiego grona specjalistów: od pulmonologów, przez internistów, lekarzy medycyny rodzinnej, po specjalistów innych dziedzin zainteresowanych pulmonologią, takich jak alergolodzy, kardiologowie, reumatolodzy czy onkolodzy. Naszym celem jest dostarczenie wiedzy, która będzie miała bezpośrednie przełożenie na codzienną praktykę medyczną.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom społeczności medycznej, Pulmo Forum 2024 odbędzie się w formule online, co umożliwi bezpłatny udział szerokiej publiczności. Ta nowoczesna forma pozwala na dotarcie do uczestników z różnych zakątków kraju oraz świata, zapewniając dostęp do najwyższej jakości wiedzy bez konieczności fizycznej obecności.

Konferencja zostanie zainaugurowana przez prof. dr hab. n. med. Adama Barczyka, który przedstawi podsumowanie najważniejszych doniesień z roku 2023 w zakresie POChP. Następnie, szereg wybitnych ekspertów podzieli się swoją wiedzą na tematy takie jak nowe możliwości profilaktyki grypy, podsumowanie roku w astmie, innowacje w leczeniu raka płuca, a także znaczenie nowych terapii w chorobach śródmiąższowych płuc i w niewydolności oddychania.

Pulmo Forum 2024 to nie tylko przekaz aktualnej wiedzy, ale również szansa na aktywny udział w dyskusjach z prelegentami oraz wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami. rejestracja na konferencję jest bezpłatna, a każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link do transmisji online, dzięki któremu będzie mógł śledzić wykłady na żywo.

Jak Się Zarejestrować?

Zachęcamy do rejestracji poprzez stronę Pulmo Forum 2024.

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.