FaniMani dla chorych z mukowiscydozą i podopiecznych Fundacji Oddech Życia

0

Od kilku dni Fundacja Oddech Życia oferuje szybką integrację panelu podopiecznego i systemu subkont (zbierania darowizn) z systemem FaniMani.

Jak zbierać pieniądze za pośrednictwem FaniMani na rzecz konkretnego chorego na mukowiscydozę?

Jeżeli jesteś podopiecznym, to dostęp do zbiórek masz po zalogowaniu się do panelu podopiecznego: https://fundacja.oddechzycia.pl/login/ w zakładce “Zbiórki” (należy przejść do sekcji nr 4 i uzupełnić prosty formularz). Założenie profilu i możliwość zbierania pieniędzy nie wiąże się z żadnymi kosztami. Po otrzymaniu formularza zakładamy profil i przesyłamy informacje o tym jak zbierać pieniądze.

Jeżeli nie jesteś jeszcze podopiecznym, to uzupełnij prosty formularz online rejestracyjny, a po weryfikacji otrzymasz dostęp do panelu podopiecznego.

 

Jak pomóc Fundacji Oddech Życia w pełnieniu ważnej misji społecznej – pomocy chorym na mukowiscydozę – podczas zakupów online?

Czy wiesz, że Fundacja Oddech Życia może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy kupuje się coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na https://fanimani.pl/oddechzycia/ i kliknąć “Wspieram”
2. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Fundacja Oddech Życia otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Dziękujemy za Twoje wsparcie
Fundacja Oddech Życia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.