Zdrowie pod Kontrolą 13 listopada 2021r. w Centrum Handlowym Serenada w godzinach 10.00-17.00

0

Studenci z oddziału Kraków Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, mają przyjemność zaprosić na kolejną edycję ogólnopolskiej akcji profilaktycznej “Zdrowie pod Kontrolą”, która odbędzie się 13 listopada 2021r. w Centrum Handlowym Serenada w godzinach 10.00-17.00 .

“Zdrowie pod Kontrolą” jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym dwa razy do roku, którego ostatnie trzy edycje ze względu na pandemię odbyły się on-line. Jego głównym celem jest podniesienie świadomości społeczeństwa z zakresu zdrowia oraz profilaktyki chorób cywilizacyjnych. Podczas jesiennej edycji studenci medycyny powracają do stacjonarnej wersji wydarzenia i będą wykonywali pomiary ciśnienia tętniczego, przygodnego stężenia glukozy we krwi czy zawartości wody i tkanki tłuszczowej w organizmie aż w 17 największych miastach
Polski.

Nie zabraknie porad dotyczących prawidłowego odżywiania, wykonywania samobadania piersi i jąder, a także udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo będzie możliwa rejestracja w bazie potencjalnych dawców szpiku DKMS.

Pamiętamy również o naszych najmłodszych – dzięki “Szpitalowi Pluszowego Misia” dzieci będą miały okazję wcielić się w lekarzy i zadbać o zdrowie swoich ukochanych pluszaków.

Wydarzenie zostanie poprzedzone Tygodniem Zdrowia Pod Kontrolą w dniach 8.11-12.11.2021, podczas którego odbędą się akcje edukacyjne, webinary i konkursy promujące tematy poruszane podczas samego wydarzenia.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/286160633394977/

Serdecznie zapraszamy!
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Kraków

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.