TheraPEP

Zestaw do terapii dodatnim ciśnieniem wydechowym PEP

0

TheraPEP to zestaw do terapii dodatnim ciśnieniem wydechowym PEP, który skutecznie pomaga w usuwaniu zalegającej wydzieliny z dróg oddechowych, zwłaszcza u pacjentów z chorobami układu oddechowego takimi jak POChP, astma, mukowiscydoza, przewlekłe zapalenie oskrzeli, rozedma płuc oraz podczas okresu pooperacyjnego. Terapia ta wpływa również korzystnie na wchłanianie leków rozszerzających oskrzela.

Zaletą TheraPEP jest skuteczność, szybkość i łatwość stosowania. Dzięki zastosowaniu terapii dodatnim ciśnieniem wydechowym PEP pacjenci osiągają pożądane efekty w znacznie krótszym czasie niż przy stosowaniu tradycyjnych metod fizjoterapeutycznych. Ponadto, TheraPEP nie wymaga udziału personelu medycznego, co jest szczególnie istotne w przypadku pacjentów, którzy są w stanie samodzielnie przeprowadzić terapię.

W zestawie znajduje się 6-stopniowa regulacja oporu powietrza, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta. Ponadto, manometr sygnalizuje bieżące ciśnienie wydechowe w zakresie 10-20 cm słupa wody (H2O), co pozwala na kontrolę procesu terapeutycznego. Istnieje również możliwość jednoczesnej aerozoloterapii poprzez podłączenie nebulizatora.

TheraPEPTheraPEPTheraPEP

TheraPEP

TheraPEP

TheraPEP
TheraPEP

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.