Uśpij astmę – Anna Szendel

0

Na rynku wydawniczym pojawiła się nowa książka poświęcona astmie: “Uśpij astmę” autorstwa Anny Szendel wydana nakładem Novae Res.

Astma to choroba nieuleczalna. Jej skutkiem są napady duszności i problemy ze swobodnym oddychaniem. W takich sytuacjach konieczne jest zażycie leku, który rozszerza oskrzela i pozwala organizmowi wrócić do prawidłowego funkcjonowania. Ataków astmy nie da się przewidzieć, dlatego są tak groźne i wywołują u astmatyka trudny do opanowania strach.

Autorka poradnika, także astmatyczka, znalazła jednak sposób na złagodzenie astmy – aktywność fizyczną. W swojej książce opisuje w przystępny sposób, jak zmierzyć się z wyzwaniem i podjąć roczny trening biegowy. Ułatwią to tabele z podziałem na dni tygodnia oraz kontrolą wagi i wymiarów poszczególnych części ciała.

Znajdziemy tu również praktyczne rady, jak przygotować się do biegania i w jaki sposób radzić sobie z chwilami słabości. Warto spróbować, aby móc cieszyć się lepszym zdrowiem i większym komfortem życia!

Mamy do rozdania trzy egzemplarze książki, zapraszamy do zabawy: https://www.facebook.com/oddechzyciapl/posts/1546254095706267

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.