II Kongres KIF: zapisy na warsztaty bez limitu

0

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie i dynamicznie wypełniające się miejsca na warsztaty, organizatorzy II Kongresu Krajowej Izby Fizjoterapeutów (KIF) zdecydowali o zniesieniu limitu na liczbę warsztatów, na które mogą zapisywać się uczestnicy. Kongres, który odbędzie się w Krakowie w dniach 12-15 czerwca, już teraz przyciąga ogromną uwagę środowiska medycznego, szczególnie fizjoterapeutów.

Zniesienie limitu zapisów na warsztaty

Początkowo każdy uczestnik Kongresu KIF mógł zarejestrować się na dwa warsztaty. Z uwagi na duże zainteresowanie i pozytywne reakcje uczestników, organizatorzy zwiększyli limit do trzech warsztatów, a obecnie zrezygnowali z jakichkolwiek ograniczeń. Decyzja ta ma na celu umożliwienie uczestnikom pełnego wykorzystania dostępnych możliwości edukacyjnych i zdobycia jak najwięcej wiedzy oraz praktycznych umiejętności podczas Kongresu.

Bogaty program warsztatów

II Kongres KIF oferuje uczestnikom możliwość wyboru spośród 116 warsztatów, obejmujących szeroki zakres tematów związanych z rehabilitacją, fizjoterapią i medycyną. Tematyka warsztatów jest zgodna z hasłem przewodnim Kongresu: „Interdyscyplinarność przyszłością rehabilitacji”. Dzięki temu uczestnicy mają szansę na zgłębienie różnorodnych dziedzin, które w przyszłości będą miały kluczowe znaczenie dla rozwoju rehabilitacji.

Kongres w liczbach

II Kongres KIF to największe tego typu wydarzenie w Polsce, koncentrujące się na rehabilitacji. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 100 wykładowców, którzy poprowadzą 25 sesji naukowych oraz 4 panele dyskusyjne. To unikalna okazja, aby zdobyć wiedzę od najlepszych ekspertów z kraju i zagranicy, a także nawiązać cenne kontakty zawodowe.

Interdyscyplinarność jako przyszłość rehabilitacji

Hasło tegorocznego Kongresu, „Interdyscyplinarność przyszłością rehabilitacji”, odzwierciedla rosnące znaczenie współpracy między różnymi dziedzinami medycyny i nauk o zdrowiu. W ramach Kongresu poruszane będą tematy takie jak nowoczesne metody rehabilitacji, innowacje w fizjoterapii, a także najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne wspierające proces leczenia pacjentów. Warsztaty i sesje naukowe prowadzone będą przez renomowanych specjalistów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat najnowszych trendów i najlepszych praktyk w dziedzinie rehabilitacji.

rejestracja i dodatkowe informacje

Organizatorzy zachęcają do jak najszybszej rejestracji, ponieważ miejsca na poszczególne warsztaty są ograniczone i systematycznie się zapełniają. Szczegółowy program Kongresu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: https://kongres.kif.info.pl/rejestracja/.

Nie przegap szansy na uczestnictwo w największym wydarzeniu z zakresu rehabilitacji w Polsce. II Kongres KIF to wyjątkowa okazja do podniesienia swoich kompetencji, zdobycia nowej wiedzy i inspiracji od czołowych ekspertów, a także nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie: https://kongres.kif.info.pl/.

 

Fundacja Oddech Życia jest sponsorem wydarzenia, a portal OddechZycia.pl patronuje medialnie wydarzeniu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.