Fundacja Oddech Życia wspiera kolejną grupę pacjentów z mukowiscydozą

0

Fundacja Oddech Życia od początku epidemii koronawirusa aktywnie wspiera pacjentów z mukowiscydozą. W kwietniu rozpoczęła się wysyłka paczek pomocowych, zawierających środki ochrony osobistej do podopiecznych Fundacji, pacjentów z mukowiscydozą po przeszczepie płuc oraz przed przeszczepem w ciężkim stanie oddechowym – wentylowanych mechanicznie. W tym tygodniu Fundacja rozpoczęła pakowanie przesyłek listowych zawierających maseczki chirurgiczne dla pacjentów z mukowiscydozą powyżej 18 roku.

Kto się kwalifikuje do pomocy w programie “Paczki pomocowe dla podopiecznych Fundacji Oddech Życia – Koronawirus 2020”?

  • podopieczni fundacji Oddech Życia chorujący na mukowiscydozę powyżej 40 roku życia*,
  • podopieczni fundacji Oddech Życia chorujący na mukowiscydozę po przeszczepie płuc*,
  • podopieczni fundacji Oddech Życia chorujący na mukowiscydozę w ciężkim stanie zdrowotnym wentylowani mechanicznie*
* Do programu pomocowego “Paczki pomocowe dla podopiecznych Fundacji Oddech Życia – Koronawirus 2020” kwalifikują się podopieczni fundacji Oddech Życia zarejestrowani w fundacji przed dniem 26.04.2020. Osoby zarejestrowane po tym terminie nie kwalifikują się do programu ze względu na ograniczoną liczbę paczek pomocowych.

Na ten moment nie jesteśmy w stanie zorganizować i wysłać paczkę każdemu podopiecznemu. Fundacja Oddech Życia czyni starania, aby pomoc kolejnym grupom osób, podopiecznych. O kolejnych działaniach będziemy informować na bieżąco.

Kto się kwalifikuje do pomocy w programie “Przesyłki pomocowej dla podopiecznych Fundacji Oddech Życia – maseczki chirurgiczne”?

  • podopieczni fundacji Oddech Życia chorujący na mukowiscydozę powyżej 18 roku życia**, 
Z programu pomocowego “Przesyłki pomocowej dla podopiecznych Fundacji Oddech Życia – maseczki chirurgiczne” wyłączone są osoby, które otrzymały lub kwalifikują się i otrzymają paczkę z programu “Paczki pomocowe dla podopiecznych Fundacji Oddech Życia – Koronawirus 2020” (w ramach tego programu otrzymują w paczce również maseczki chirurgiczne).
** Do programu pomocowego “Przesyłki pomocowej dla podopiecznych Fundacji Oddech Życia – maseczki chirurgiczne” kwalifikują się podopieczni fundacji Oddech Życia zarejestrowani w fundacji przed dniem 14.05.2020. Osoby zarejestrowane po tym terminie nie kwalifikują się do programu ze względu na ograniczoną liczbę paczek pomocowych.

“Na ten moment nie jesteśmy w stanie zorganizować i wysłać paczkę. czy przesyłkę każdemu podopiecznemu. Ale Fundacja Oddech Życia czyni starania, aby pomoc kolejnym grupom osób, podopiecznych. O kolejnych działaniach będziemy informować na bieżąco.”

Jeżeli nie jesteś podopiecznym Fundacji Oddech Życia, a chciałbyś w przyszłości korzystać z programów pomocowych, to możesz się zarejestrować na stronie fundacji (górne menu “Panel podopiecznego”).

W razie wątpliwości, pytań prosimy o kontakt z Fundacją Oddech Życia: [email protected]

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.