Zmarła 40-letnia kobieta hospitalizowana w Krotoszynie

1

Ministerstwo Zdrowia podało w poniedziałek rano, że liczba osób zarażonych w Polsce koronawirusem wzrosła do 4201 po tym, jak potwierdzono 99 kolejnych przypadków zakażenia. Zmarły cztery kolejne osoby.

Są to: 40-letnia kobieta hospitalizowana w Krotoszynie, 87-letni mężczyzna hospitalizowany w Tychach, 61-letni mężczyzna hospitalizowany we Wrocławiu i 75-letni mężczyzna hospitalizowany w Łańcucie.

Jak podało ministerstwo, od czasu potwierdzenia pierwszego przypadku w Polsce, 4 marca śmierć poniosło w wyniku COVID-19 łącznie 98 pacjentów.

Równocześnie resort podał, że potwierdzone przypadki dotyczą: 18 osób z woj. śląskiego, 14 osób z woj. małopolskiego, 12 osób z woj. wielkopolskiego, 10 osób z woj. świętokrzyskiego, 9 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. pomorskiego, 6 osób z woj. podlaskiego, 6 osób z woj. opolskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego. (PAP)

autorka: Klaudia Torchała

tor/ godl/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

  1. gie mówi

    Zmarło w Polsce 98 osóba na koronawirusa ? Chyba to jakiś żart. Prawie wszystkie te osoby były w wieku 65-90 lat czyli tyle ile wynosi średnia życia w Polsce. Oni umarli po prostu ZE STAROŚCI ! ! !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.