“Jutro jednak nadeszło” w promocyjnej cenie 50%

0

Z okazji Europejskiego Tygodnia Świadomości Mukowiscydozy oraz III Ogólnopolskiego Dnia Wiatraczka dla słonych dzieci, do końca tygodnia, czyli 24 listopada 2019 r. można zamawiać w promocyjnej cenie 12zł / egz. książkę autorstwa Marzeny Piejko pt. “Jutro jednak nadeszło. Czyli jak to jest narodzić się po raz drugi”.

Jutro jednak nadeszło. Czyli jak to jest narodzić się po raz drugi” to prawdziwa historia jednego z wielu przeszczepów wykonanych w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. To książka o cierpieniu, smutku i bezradności, ale też o nadziei, szczęściu i wierze w lepsze jutro pacjentki pochodzącej i mieszkającej na Podkarpaciu, ale leczącej się przez większość swojego życia w Rabce-Zdroju – najstarszym i największym ośrodku leczenia mukowiscydozy.

To pierwsza w Polsce książka, która w tak bardzo pozytywny sposób pokazuje walkę z mukowiscydozą bo nie pokazuje porażki, przegranej, śmierci. Książka pokazuje heroiczną walkę o zdrowie i życie, operację przeszczepu płuc i nowe życie.

Gwarantowana duża ilość łez ale i energii, siły, wiary że życie ma sens, nawet z ciężką, genetyczną chorobą.

Promocyjna cena (obniżona o 50%) to 12zł / egz. + koszt wysyłki paczką priorytetową 13 zł (koszt wysyłki taki sam dla dowolnej liczby egzemplarzy wysyłanych na adres w Polsce).

Wpłaty prosimy dokonywać na nr konta bankowego: PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759 Fundacja Oddech Życia, ul. Grodzka 42/1 z dopiskiem “Jutro jednak nadeszło”. Nie zapomnij mailem na adres [email protected] przesłać danych do wysyłki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.