Bezpłatne materiały dla dyrekcji i pedagogów przedszkolnych i szkolnych Twojego dziecka z mukowiscydozą

0

Po wakacyjnej przerwie, wznowiliśmy w tym tygodniu wysyłkę materiałów w ramach dwóch akcji “MukoSzkoła – Szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę” oraz “MukoPrzedszkole – Przedszkole przyjazne chorym na mukowiscydozę”.

Pakiet edukacyjny składa się z:
– listu do dyrekcji szkoły/przedszkola
– książki o mukowiscydozie i postępowaniu z uczniem, wychowankiem chorym na mukowiscydozę
– pakietu informacji na temat możliwości pozyskania pomocy w ramach działalności Oddechu Życia (w razie pytań, trudności, kłopotów w szkole/przedszkolu służymy pomocą).

W zależności od regionu w pakiecie mogą być też dodatkowe materiały. Np. pakiet dla Śląska i Małopolski wzbogacony jest o informacje na temat możliwości przeprowadzenia lekcji o mukowiscydozie przez team Oddechu Życia.

JAK ZAMÓWIĆ?

Zestawy wysyłane są bezpłatnie do szkół i przedszkoli. Zamówić można je wysyłając prośbę na adres [email protected] (w mailu proszę podać adres szkoły/przedszkola, ewentualne imię, nazwisko wychowawcy jeżeli do niego ma trafić przesyłka oraz informację, czy możemy zestaw wysłać już czy początkiem września).

Zestawy bezpłatnie wysyłamy też naszym podopiecznym (rejestracja jest bezpłatna i zajmuje kilka minut online: https://fundacja.oddechzycia.pl/wniosek-dziecko/).

Część materiałów dostępnych jest też w wersji elektronicznej na stronie http://mukoszkola.pl i https://mukoprzedszkole.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.