NFZ: dla tych, co w domu z powodu koronawirusa – od środy poranne ćwiczenia w TVP2

Trener w Twoim domu

0
W związku z koronawirusem i koniecznością pozostawania w domu, a co za tym idzie ograniczaniem aktywności fizycznej, Narodowy Fundusz Zdrowia proponuje poranne ćwiczenia z “Pytaniem na śniadanie”. Start w środę o godz. 7.15 na antenie TVP2.

“Szanowni Państwo, w ostatnich dniach wielu z nas pozostało w domu. @NFZ_Centrala razem z @exercise_is i @pytanie_na proponuje poranne rozciąganie żeby pozostać w formie i rozładować stres. Ćwiczymy razem!” – napisał we wtorek na Twitterze prezes NFZ Adam Niedzielski.

Przedsięwzięcie pod hasłem “Trener w Twoim domu”, czyli “poranne rozciąganie z +Pytaniem na śniadanie+ i NFZ”, ma ruszyć od środy na antenie TVP. Emisja codziennie między 7.15 a 7.50.

“Ćwiczmy razem, regularnie i bezpiecznie. #ZostańWDomu” – zachęca na TT prezes NFZ.

Od weekendu w Polsce w związku z koronawirusem obowiązuje stan zagrożenia epidemicznego. Odwołane zostały imprezy masowe; zawieszone zajęcia na uczelniach, w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych do 25 marca. Nieczynne są m.in. muzea, teatry i biblioteki. Zamknięto siłownie, baseny i kluby fitness. (PAP)

Autor: Katarzyna Lechowicz-Dyl

ktl/ mhr/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.