II Kongres KIF: ostatni dzień rejestracji

0

Czas na rejestrację na II Kongres Krajowej Izby Fizjoterapeutów (KIF) przez formularz internetowy kończy się w poniedziałek, 10 czerwca, o godz. 23:50. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony Kongresu, zapoznania się z programem i jak najszybszego dokonania rejestracji. To wyjątkowe wydarzenie, zaplanowane na 12-15 czerwca w Krakowie, będzie największym w Polsce kongresem z zakresu rehabilitacji.

Wartość uczestnictwa w Kongresie KIF

Uczestnictwo w Kongresie KIF to niepowtarzalna okazja do poszerzenia swojej wiedzy oraz zainspirowania się doświadczeniami wybitnych ekspertów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Kongres oferuje bogaty program warsztatów, sesji i wykładów, umożliwiający spotkanie z fizjoterapeutami oraz specjalistami medycznymi z całego kraju. To wydarzenie stanowi platformę do wymiany doświadczeń, nawiązywania cennych kontaktów zawodowych oraz zdobycia praktycznych umiejętności.

Program Kongresu w liczbach

  • 116 warsztatów: Szeroka gama tematów, obejmująca najnowsze trendy i techniki w rehabilitacji.
  • Ponad 100 wykładowców: Wybitni specjaliści dzielący się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • 25 sesji naukowych: Głębokie analizy najnowszych badań i odkryć w dziedzinie rehabilitacji.
  • 4 panele dyskusyjne: Platforma do debatowania na temat przyszłości rehabilitacji i jej interdyscyplinarnych aspektów.

Hasło przewodnie Kongresu, „Interdyscyplinarność przyszłością rehabilitacji”, odzwierciedla tematykę wydarzenia. Uczestnicy będą mieli okazję do dyskusji na temat integracji różnych dziedzin w celu poprawy efektywności i jakości usług rehabilitacyjnych.

Informacje o warsztatach

Na warsztaty obowiązują dodatkowe zapisy, jednak zniesiono limity – uczestnicy mogą zapisać się na dowolną liczbę warsztatów. Dzięki temu każdy uczestnik ma możliwość pełnego wykorzystania czasu spędzonego na Kongresie. Warto pamiętać, że liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona i szybko się zapełnia, dlatego zalecamy jak najszybszą rejestrację.

Szeroki wybór tematów

Uczestnicy mogą wybierać spośród 116 warsztatów z różnorodnych dziedzin, co pozwala na dostosowanie programu do własnych zainteresowań i potrzeb zawodowych. Dzięki temu każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania czy specjalizacji.

rejestracja

rejestracja na Kongres KIF możliwa jest jedynie do 10 czerwca, do godz. 23:50. Formularz rejestracyjny oraz szczegółowy program wydarzenia znajdują się na stronie internetowej Kongresu. Nie zwlekaj – zarejestruj się już dziś i dołącz do największego w Polsce kongresu rehabilitacyjnego.

Szczegóły i rejestracja: Kongres KIF

Fundacja Oddech Życia jest sponsorem wydarzenia, a portal OddechZycia.pl patronuje medialnie wydarzeniu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.