VIII Kongres Patient Empowerment

0

VIII Kongres Patient Empowerment odbędzie się 14 maja w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie oraz 15 maja online. Wydarzenie, objęte patronatem medialnym portalu Oddech Życia, będzie transmitowane na żywo w formacie telewizji śniadaniowej na stronie Medexpress.pl.

Cele i misja Kongresu Kongres Patient Empowerment stanowi platformę dialogu między kluczowymi grupami interesariuszy: pacjentami, przedstawicielami organizacji pacjenckich, profesjonalistami medycznymi oraz działaczami społecznymi. Jego głównym celem jest wzmacnianie roli pacjenta w systemie ochrony zdrowia oraz propagowanie idei “pacjent jako partner” w procesie leczenia.

Program Kongresu Pierwszy dzień konferencji zapewni uczestnikom szereg inspirujących prezentacji i dyskusji panelowych. Rozpoczęcie Kongresu zaplanowano na godzinę 09:00. Wśród kluczowych tematów poruszonych podczas Kongresu znajdą się:

  • “Zdrowie jako wartość społeczna. Jak wykorzystać potencjał innowacji w budowaniu dobrobytu ekonomicznego i wzmacnianiu bezpieczeństwa pacjenta?” – ta sesja podkreśli znaczenie innowacji w sektorze zdrowia.
  • “Kształcenie lekarzy w zakresie komunikacji z pacjentem” – panel uniwersytecki, który zwróci uwagę na kluczową rolę komunikacji w praktyce medycznej.
  • “Wzmocnienie roli pacjenta onkologicznego w polskim systemie ochrony zdrowia” – dyskusja na temat nowych regulacji i standardów w opiece onkologicznej.

Sesje specjalne Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w interaktywnych sesjach, takich jak live podcast “Ultraważne/Rzadko się o tym mówi” oraz debacie samorządowej na temat roli samorządów w kształtowaniu polityki zdrowotnej.

Dzień drugi: Transmisja Online Drugiego dnia, 15 maja, wydarzenie będzie transmitowane online jako “Patient Empowerment TV: Zdrowie na dzień dobry”. Program ten będzie zawierał różnorodne segmenty, od porannych ćwiczeń po gości specjalnych, dyskusje na temat diety, pierwszej pomocy, a także rozmowy o zdrowiu psychicznym.

rejestracja: https://app.evenea.pl/event/patientempowerment2024

Więcej informacji na stronie organizatora: https://patientempowerment.pl/kongres-patient-empowerment-2024/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.