19 dni do końca rowerowej rywalizacji “Aktywnie kontra muko”

0

Jeszcze tylko 19 dni zostało do końca rowerowej rywalizacji “Aktywnie kontra muko” Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą, w ramach ogólnopolskiego projektu promującego sport i zaangażowanie społeczne „odLOTTOwa jazda z OSHEE.

Ideą ww. akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej organizacji wybranej z pięćdziesięciu, zakwalifikowanych w konkursie.

Każda z pięćdziesięciu organizacji zakwalifikowanych do 2. etapu będzie ma za zadanie zaangażować jak najwięcej osób do przyłączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz danej inicjatywy.

4 pierwsze organizacje, które osiągną najlepsze wyniki (decyduje liczba przejechanych kilometrów na rowerze) otrzyma nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów.

Nagrody:

I miejsce –dofinansowanie projektu w kwocie 150 000 zł
II miejsce – dofinansowania projektu w kwocie 100 000 zł (nagroda od OSHEE Polska)
III miejsce – dofinansowania projektu w kwocie 80 000 zł
IV miejsce –dofinansowania projektu w kwocie 50 000 zł

Wyniki zostaną ogłoszone 19 września 2017 r.

Rywalizacja dostępna jest w aplikacji Endomondo oraz pod linkiem – https://www.endomondo.com/challenges/33637139 (kilometry zliczane są tylko na terytorium Polski).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.