Wystartowała odLOTTOwa jazda z OSHEE, jeden z teamów walczy o dofinansowanie wypożyczalni dla chorych na mukowiscydozę

0

Wystartowała „odLOTTOwa jazda z OSHEE”, czyli rywalizacja rowerowa w Endomondo. Potrwa od 3 lipca do 15 września 2017 r.

„odLOTTOwa jazda z OSHEE” to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą ww. akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej organizacji wybranej z pięćdziesięciu, zakwalifikowanych w konkursie.

Każda z pięćdziesięciu organizacji zakwalifikowanych do 2. etapu będzie miała za zadanie zaangażować jak najwięcej osób do przyłączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz danej inicjatywy.

4 pierwsze organizacje, które osiągną najlepsze wyniki (decyduje liczba przejechanych kilometrów na rowerze) otrzyma nagrody pieniężne w postaci dofinansowania zgłoszonych projektów.

Nagrody:

I miejsce –dofinansowanie projektu w kwocie 150 000 zł
II miejsce – dofinansowania projektu w kwocie 100 000 zł (nagroda od OSHEE Polska)
III miejsce – dofinansowania projektu w kwocie 80 000 zł
IV miejsce –dofinansowania projektu w kwocie 50 000 zł

Wyniki zostaną ogłoszone 19 września 2017 r.

Projekt Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą „Aktywnie kontra muko” zakwalifikował się do II etapu rywalizacji konkursu Fundacji LOTTO „odLOTTOwa jazda z OSHEE”. W przypadku wygranej Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą za otrzymaną nagrodę pieniężną dofinansuje zakup sprzętu do bezpłatnej wypożyczalni dla chorych na mukowiscydozę.

Rywalizacja dostępna jest w aplikacji Endomondo oraz pod linkiem – https://www.endomondo.com/challenges/33637139 (kilometry zliczane są tylko na terytorium Polski).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.