Aktualności

Plakatowa kampania informacyjna Oddechu Życia w mediach społecznościowych

Plakatowa kampania informacyjna Oddechu Życia prowadzona w internecie, w social media, pełni nie tylko misję informacyjną, ale staje się też inspiracją dla innych osób i organizacji. Bardzo nas to cieszy. Polska staje się światowym liderem w dostępie do informacji na temat mukowiscydozy. Oprócz USA nie ma kraju, w którym tak szeroko komentowano by tematy związane z mukowiscydozą, badaniami naukowymi i medycznymi związanymi z tą chorobą.

Jesteśmy dumni, że uczestniczymy w tworzeniu nowej jakości komunikacyjnej między światem medycznym, naukowym a środowiskiem osób dotkniętych mukowiscydozą.

Poniżej kilkanaście naszych ostatnich plakatów.

Portal Oddech Życia

Oddech Życia to największy polski portal poświęcony mukowiscydozie. W portalu również materiały, informacje i newsy poświęcone innych chorobom pulmonologicznym: astmie, POChP, dyskinezie rzęsek.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Back to top button