Wygraj czytnik e-booków z książką “Trzy kroki od siebie”

1

Już 29 kwietnia do sprzedaży w Polsce trafi e-book “Trzy kroki od siebie (Five Feet Apart). Z tej okazji mamy dla Was konkurs.

📖📣Do wygrania fabrycznie nowy czytnik e-booków inkBOOK Classic 2. A na dokładkę do czytnika e-book “Trzy kroki od siebie”.

➡️ Czekamy na Wasze komentarze pod postem na Facebooku: facebook.com/oddechzyciapl/photos/a.200650260266664/894328507565499/ do 3 maja 2019 r. do godziny 24:00. Napiszcie nam dlaczego to do Was miałby trafić czytnik ebooków i ebook “Trzy kroki od siebie”. Wybierzemy naszym zdaniem jeden najciekawszy komentarz i nagrodzimy jednym czytnikiem i e-bookiem. Wyniki ogłosimy na Facebooku w dniu 4 maja 2019 r.

Organizatorem konkursu jest Oddech Życia. Fundatorem nagród jest Oddech Życia i Wydawnictwo Media Rodzina.

___
Czy wyobrażasz sobie, że się zakochujesz, choć nie wolno ci nawet dotknąć drugiej osoby? Jedyną szansą Stelli na przeżycie są nowe płuca. Życie dziewczyny to ciągłe pobyty w szpitalu, przyjmowanie leków i oczekiwanie na przeszczep. W tym czasie musi zachować bezpieczną odległość od wszystkich, żeby nie narażać układu odpornościowego osłabionego nieustanną walką z zakażeniami i antybiotykoopornymi bakteriami. Bez żadnych wyjątków.

Will już dawno porzucił nadzieje na wyleczenie. Gdy tylko skończy osiemnaście lat i będzie mógł decydować o sobie, zamierza skończyć ze szpitalem, lekami i drenażem. Marzy o podróżach i poznawaniu świata.

Stella wie, że powinna się trzymać od Willa z daleka. Wystarczy jeden oddech, jeden pocałunek, by jedno zaraziło drugie. Oboje są świadomi, że mogą umrzeć. Ale im więcej czasu spędzają w swoim towarzystwie na szpitalnych korytarzach, tym bardziej narzucony z góry dystans przypomina nieludzką karę.

Czy trochę bliskości to naprawdę wyrok śmierci dla nastolatków? Czy można uleczyć złamane serce? Dramat romantyczny o nieuleczalnej chorobie, jaką jest mukowiscydoza, i miłości, która rozkwita pomimo zakazów.

Trzy kroki od siebie (okładka miękka)
Autor: Lippincott Rachael, Daughtry Mikki, Iaconis Tobias
Wydawnictwo: Media Rodzina
Data premiery: 2019-05-15
Liczba stron: 336

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

  1. Paulina mówi

    Od kiedy zaczęłam składać litery przepadłam bez reszty w świecie książek. Książki wypełniały mój świat – czas i przestrzeń. Doszłam do momentu, kiedy w lokalnej bibliotece zabrakło książek sugerowanych dla mojej grupy wiekowej (miałam wtedy może koło 13 lat). Trzeba było wyruszyć w dalszą podróż za książkami. Tak też zrobiłam. Dzisiaj kontynuuję to co zaczęłam, choć zmieniła się formuła. Poznałam książki. Także od technicznej strony. Pokochałam je jeszcze bardziej. Teraz również udaję się w podróże. Z tą różnicą, że teraz książki nie są celem podróży, tylko towarzyszem. Zabieram je ze sobą. A raczej zabierałam, dopóki mój czytnik nie odmówił posłuszeństwa. To była naturalna śmierć. Widmo śmierci zadomowiło się na stronicach “Trzy kroki od siebie”. Znamienne, że to, co daje siłę, może jednocześnie zabijać. Spisana historia jest obrazem jednego z praw rządzących światem, w której dwie potężne siły – miłość i śmierć toczą walkę o ludzkie życie. W tym przypadku ukazano bardzo jaskrawy obraz – to nawet nie walka dwóch sił, a balansowanie, wykradanie się ze szponów śmerci.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.