Simeox: Rozpoczynamy nowy projekt pomocowy

0

Z ogromną radością informujemy, że po udanej fazie pilotażowej, Fundacja Oddech Życia w dniu dzisiejszym oficjalnie rozpoczyna nowy projekt pomocowy dedykowany pacjentom z mukowiscydozą oraz pierwotną dyskinezą rzęsek!

Dzięki wsparciu firmy Medical Innovation, mamy przyjemność ogłosić, że będziemy dysponować nowoczesnymi urządzeniami SIMEOX, które wypożyczane będą naszym podopiecznym.

Ze względu na to, że urządzenia SIMEOX są zaawansowanymi urządzeniami medycznymi, wypożyczanie odbywać się będzie za pośrednictwem Waszych fizjoterapeutów. To gwarancja, że każda osoba pożyczająca sprzęt otrzyma niezbędne przeszkolenie i będzie korzystać z niego w bezpieczny sposób. Przed wypożyczeniem, fizjoterapeuta dokona oceny, czy pacjent może kwalifikuje się do programu, może bezpiecznie korzystać z urządzenia i nie ma żadnych przeciwwskazań medycznych.

Jak Dołączyć do Projektu?

Do projektu pomocowego zgłosić Was może Wasz fizjoterapeuta. Jeśli jednak zdecydujecie się na samodzielne zgłoszenie, prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz danych kontaktowych do Waszego fizjoterapeuty (skontaktujemy się z nim i sprawdzimy czy kwalifikujesz się do projektu).

Wszelkie prośby oraz pytania prosimy kierować na adres email: [email protected]

Uwaga: Liczba Urządzeń Ograniczona!

Miejcie na uwadze, że dostępna liczba urządzeń SIMEOX jest ograniczona, co może wiązać się z koniecznością oczekiwania na wypożyczenie.

Na załączonych zdjęciach możecie zobaczyć naszego podopiecznego Filipa z mamą Katarzyną, korzystającego z urządzenia SIMEOX, w ramach pilotażu programu pomocowego, pod okiem doświadczonej mgr Pauliny Katarzyńskiej w gabinecie fizjoterapeutycznym w Krakowie. To tylko jeden z wielu przykładów, jak nowoczesna technologia może wspierać codzienne życie osób z mukowiscydozą i pierwotną dyskinezą rzęsek.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.