Rodzinny Park Rozrywki RABKOLAND – mamy 5 dwuosobowych zaproszeń

0

W tym roku do Rodzinnego Parku Rozrywki RABKOLAND zawitało sporo nowości, które pewnością ucieszą miłośników dobrej zabawy.

W czerwcu swoje podwoje otworzyła Dolina Trzmiela, która znalazła dla siebie miejsce w nowej części Rabkolandu. Można w niej odpocząć, zorganizować piknik, ale przede wszystkim świetnie się bawić w towarzystwie Kapitana Bąka oraz ChlapuChlap. Z pewnością przypadnie wszystkim do gustu plac zabaw ZabaWOW! oraz wspaniała wycieczka łódeczką przez Szuwary Niedźwiedzia. Pan Trzmiel, władca Doliny, czeka na wszystkich, którzy chcieliby odpocząć wśród pachnących kwiatów i krzewów, zobaczyć kolorowe motyle i spędzić czas udając się na przejażdżkę sześćdziesięciometrowym torem konnym – Patataj. Tutaj odpocznie każde dziecko, a rodzic znajdzie miejsce na rodzinny posiłek na trawie. Rabaty z łąkowych kwiatów i piękne krzewy pokażą nam pełnię swych kolorów już w połowie lata, a są to tylko niektóre niespodzianki, które czekają na miłośników przyrody.

Mamy do rozdania 5 dwuosobowych biletów do Parku Rozrywki Rabkoland –  szczegóły na naszym fanpejdżu: facebook.com/oddechzyciapl

W Strefie Wikingów pojawiła się kolejna atrakcja: najmniejszy rollercoster, noszący wdzięczną nazwę Vikingcoaster. To wyjątkowa kolejka dedykowana wyłącznie dzieciom i to już od 90 cm wzrostu! Każde dziecko przeżyje na niej niezapomnianą pierwszą samodzielną jazdę na rollercoasterze, a otoczenie Wioski Wikingów sprawi, że każda podróż to wspaniała przygoda dla młodych Wikingów żądnych adrenaliny. Niemałych emocji dostarczy spotkanie z Szalonym Lotnikiem, gdzie samolocikach czeka wszystkich wspaniała podniebna wycieczka, której długo nie zapomnicie.

Wakacyjnym prezentem, który Rabkoland przygotował dla swoich fanów jest specjalna cena biletu sezonowego. Jeśli zakupimy go online (przez stronę internetową Parku) do 30 czerwca, zapłacimy za niego jedynie 99 zł! Bilet sezonowy jest imienny i uprawnia nas do nielimitowanego korzystania z atrakcji parku nawet codziennie!

Wakacje w Rabkolandzie to prawdziwa frajda!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.