Mukoboxy edukacyjne 2022 – formularz zamówienia

MukoSzkoła i MukoPrzedszkole

0

Wystartowała szósta odsłona ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej i społecznej pod hasłem „MukoSzkoła – Szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę” oraz piąta odsłona kampanii edukacyjnej i społecznej pod hasłem “MukoPrzedszkole – Przedszkole przyjazne chorym na mukowiscydozę”  przygotowana przez polski portal poświęcony mukowiscydozie – OddechZycia.pl oraz Fundację Oddech Życia.

Celem kampanii społecznej jest uświadomienie Polakom, z jakimi wyzwaniami i problemami borykają się chorzy na mukowiscydozę uczniowie w polskich szkołach oraz dzieci w przedszkolach.

Akcja zwraca uwagę na wiele błędnych przekonań na temat mukowiscydozy. Ze względu na podobne objawy ta jednostka chorobowa mylona jest często z chorobami zakaźnymi, co nie jest prawdą.

Mukowiscydoza to choroba genetyczna. Nie można jej nabyć czy się nią zarazić od innych osób. Chory nie stanowi żadnego istotnego zagrożenia dla innych dzieci w szkole czy przedszkolu.

  • Mukobox edukacyjny 2023/2024

Formularz zamówienia mukoboxa 2023/2024

Na tej stronie możesz zamówić edukacyjny mukobox szkolny bądź przedszkolny.

Mukobox to zestaw edukacyjny dla nauczycieli, którzy pod opieką będą mieli ucznia chorego na mukowiscydozę. W skład zestawu wchodzi list do dyrekcji, książka "MukoSzkoła - Szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę" lub "MukoPrzedszkole - Przedszkole przyjazne chorym na mukowiscydozę", plakaty edukacyjne o higienie, płyta DVD z materiałami edukacyjnymi oraz dodatkowe materiały. Jeżeli masz problem z tym formularzem, poproś o mukoboxa drogą mailową: [email protected]

Wybierz rodzaj edukacyjnego mukoboxa

Koszt zamówienia i wysyłki

Jeżeli chcesz zapisać dziecko do naszej Fundacji, to skorzystaj z formularza: fundacja.oddechzycia.pl/wniosek-dziecko/ lub napisz do nas na [email protected] - pomożemy. Rejestracja jest bezpłatna, nie ponosi się żadnych kosztów miesięcznych czy rocznych bycia podopiecznym, samodzielnie wybiera się bezpłatne programy pomocowe, do niczego nie zmuszamy. Można być zapisanym do wielu fundacji jednocześnie.

Poniżej podaj dane do wysyłki: Twój adres prywatny lub adres placówki oświatowej.

Mukoboxy będą wysyłane w kolejności złożonych prawidłowo zamówień. Przesyłki nadajemy Pocztą Polską (przesyłka Kurier 48), czas dostawy przez Pocztę Polską to 1-2 dni robocze po nadaniu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.