Mukoboxy edukacyjne 2022 – formularz zamówienia

MukoSzkoła i MukoPrzedszkole

0

Wystartowała szósta odsłona ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej i społecznej pod hasłem „MukoSzkoła – Szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę” oraz piąta odsłona kampanii edukacyjnej i społecznej pod hasłem “MukoPrzedszkole – Przedszkole przyjazne chorym na mukowiscydozę”  przygotowana przez polski portal poświęcony mukowiscydozie – OddechZycia.pl oraz Fundację Oddech Życia.

Celem kampanii społecznej jest uświadomienie Polakom, z jakimi wyzwaniami i problemami borykają się chorzy na mukowiscydozę uczniowie w polskich szkołach oraz dzieci w przedszkolach.

Akcja zwraca uwagę na wiele błędnych przekonań na temat mukowiscydozy. Ze względu na podobne objawy ta jednostka chorobowa mylona jest często z chorobami zakaźnymi, co nie jest prawdą.

Mukowiscydoza to choroba genetyczna. Nie można jej nabyć czy się nią zarazić od innych osób. Chory nie stanowi żadnego istotnego zagrożenia dla innych dzieci w szkole czy przedszkolu.

  • Mukobox edukacyjny 2022

Formularz zamówienia mukoboxa 2022

Na tej stronie możesz zamówić edukacyjny mukobox szkolny bądź przedszkolny.

Mukobox to zestaw edukacyjny dla nauczycieli, którzy pod opieką będą mieli ucznia chorego na mukowiscydozę. W skład zestawu wchodzi list do dyrekcji, książka "MukoSzkoła - Szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę" lub "MukoPrzedszkole - Przedszkole przyjazne chorym na mukowiscydozę", plakaty edukacyjne o higienie, płyta DVD z materiałami edukacyjnymi oraz dodatkowe materiały. Jeżeli masz problem z tym formularzem, poproś o mukoboxa drogą mailową: [email protected]

Wybierz rodzaj edukacyjnego mukoboxa

Koszt zamówienia i wysyłki

Jeżeli wybrałeś/aś płatną formę zamówienia, pamiętaj o wpłacie na konto bankowe Fundacji Oddech Życia: PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759 (Fundacja Oddech Życia, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków), w tytule przelewu podając: "Mukobox Imię Nazwisko zamawiającego".

Jeżeli chcesz zapisać dziecko do naszej Fundacji, to skorzystaj z formularza: fundacja.oddechzycia.pl/wniosek-dziecko/

Dodatkowe uwagi, prośby.

Imię, nazwisko zamawiającego

Imię, nazwisko podopiecznego Fundacji Oddech Życia (o ile dotyczy)

Poniżej podaj dane do wysyłki: Twój adres prywatny lub adres placówki oświatowej.

Nazwa przedszkola / szkoły, jeżeli przesyłka ma być wysłana na adres takiej instytucji

Ulica i nr

Kod pocztowy

Miejscowość

Twój adres e-mail

Twój numer telefonu komórkowego (będzie użyty do nadania paczki, na ten numer przyjdzie potwierdzenie nadania z numerem do śledzenia przesyłki)

Mukoboxy będą wysyłane od 14 lipca 2022, w kolejności złożonych prawidłowo zamówień. Przesyłki nadajemy Pocztą Polską (przesyłka Kurier 48), czas dostawy przez Pocztę Polską to 1-2 dni robocze po nadaniu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.