Anna i Robert Lewandowscy przekazują milion euro na walkę z koronawirusem

6
Do tej pory oboje nakłaniali swoich fanów do tego, by w czasie pandemii koronawirusa nie wychodzić z domów. Teraz polski napastnik i jego żona postanowili wesprzeć finansowo tych, którzy próbują walczyć z jej skutkami. Na ten cel Anna i Robert Lewandowscy przeznaczyli właśnie milion euro.

“Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca” – napisali Lewandowscy w specjalnym oświadczeniu, w którym poinformowali, że przekazują milion euro na walkę z pandemią koronawirusa. Nie zaznaczyli jednak, komu konkretnie przekażą te pieniądze.

W dalszej części oświadczenia Anna i Robert jeszcze raz zaapelowali o to, by zachować szczególną ostrożność i nie narażać się na zakażenie. “Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni. (PAP Life)

gra/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Roman mówi

  A gdzie wpłacili? w Niemczech czy w Polsce?

  1. Wacław mówi

   Lewandowscy to Polacy czy ten milion euro przekażą swemu narodowi .???

   1. Bozi mówi

    A co ojciec Rydzyk chciałby się “podpiąc” Nie wiem komu da ,ale da dla chorych.Wasza nienawiśc kiedyś się zemsci na wad.

    1. Życzliwa mówi

     Nedznicy tak się chwalą że przekazali ten milion! Dla Niemców.
     Żałosna parka.

  2. Wzburzony mówi

   Dali jakiejs niemieckiej fundacji ktora zalozyli pilkarze z bayernu… Zalosne. Nawet ludziom ze swojego kraju nie pomaga, volksdeutsch i szwab.

 2. Tomek mówi

  Pytanie. Ile pieniędzy dał rząd ? Ile dał Rydzyk i jego biznes, który zarabia kilkadziesiąt milionów rocznie? Ile dali posłowie którzy zarabiają grube pieniądze? Może by tak oddali te 20% swoich pensji, które niektórzy muszą oddać … Niektórzy z ludzie potrafią tylko krytykować nie dając nic od Siebie. Niby katolicy a jednak zazdrość i zawiść jest w Nas tak wielka, że nie da się tego wyrazić słowami. Brak słów i tyle…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.