Mamajoo dla chorych na mukowiscydozę proponuje obniżoną cenę sterylizatora

0

Firma Gold Concept Sp. z o.o. oficjalny dystrybutor Mamajoo w Polsce w ramach zaangażowania społecznego postanowiła pomóc wszystkim chorym na mukowiscydozę oraz pierwotną dyskinezę rzęsek (PCD) oferując swój wielofunkcyjny “sterylizator” Mamajoo 5in1 w mocno obniżonej cenie.

Mukowiscydoza to ciężka genetyczna choroba, w której dochodzi do problemów w wielu narządach. Podstawową bolączką chorych na mukowiscydozę jest problem infekcji płuc. W wyniku mutacji genu CFTR dochodzi do “obniżenia odporności”. Płuca chorego stają się wrażliwe na wszelkiego typu infekcje bakteryjne, wirusowe czy grzybicze. W terapii i fizjoterapii u chorych na mukowiscydozę stosuje się różnego rodzaju sprzęty do ćwiczeń oddechowych oraz nebulizacji lekami. Niestety na takich sprzętach może dochodzić do rozwoju niebezpiecznych patogenów. Dlatego z pomocą chorym przychodzą różne metody wyparzania sprzętów.

Firma Mamajoo oraz polski oficjalny dystrybutor Gold Concept Sp. z o.o. rozumiejąc problemy chorych zaproponowali zakup “sterylizatorów” za pośrednictwem organizacji charytatywnych działających na rzecz chorych na mukowiscydozę. Produkt w bardzo mocno obniżonej cenie 307,15zł (+ koszt wysyłki) można obecnie kupić w Fundacji Oddech Życia oraz w Polskim Towarzystwie Walki z Mukowiscydozą.

Produkt w Fundacji Oddech Życia można zamówić składając zamówienie na adres [email protected] (osoby będą weryfikowane, obniżona cena jest wyłącznie dla chorych na mukowiscydozę lub PCD).

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.