Projekt wsparcia dla kobiet z mukowiscydozą, spodziewających się dziecka

MukoMama 2022

0

Fundacja Oddech Życia pilotażowo uruchamia od stycznia 2022 program wsparcia dla podopiecznych chorujących na mukowiscydozę w trudnej sytuacji materialnej, które są tuż przed lub tuż po porodzie. Wsparcie ma charakter wyprawki od Fundacji Oddech Życia.

Do programu kwalifikują się podopieczne z mukowiscydozą, które urodziły dziecko w 2022 roku. Paczka wysyłana jest do podopiecznych w bardzo trudnej sytuacji materialnej na wniosek kobiety. Zawartość wyprawki konsultowana jest z podopieczną.

Na zdjęciach wyprawka dla jednej z podopiecznych.  W pakowanej wyprawce znalazły się pieluszki, środki higieniczne, materiały opatrunkowe, kosmetyki, ciuszki, przewijaki (twardy, miękki), aspirator do noska, termometr elektroniczny, książki edukacyjne i wiele, wiele innych drobnych przedmiotów potrzebnych w opiece nad noworodkiem.

Szczegóły wsparcia, zasady kwalifikacji na stronie >> fundacji << i pod adresem [email protected] Program skierowany jest do podopiecznych Fundacji Oddech Życia mieszkających w Polsce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.