Poznań i Rzeszów – warsztaty dietetyczne dla rodziców i opiekunów osób chorych na mukowiscydozę

0

Dzięki współpracy serwisu MukoDieta oraz Fundacji Oddech Życia mamy przyjemność zaprosić do udziału w warsztatach dietetycznych skierowanych do osób dotkniętych mukowiscydozą w rodzinie.

Warsztaty szkoleniowo-edukacyjne odbędą się 22 czerwca (sobota) w Rzeszowie (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów. Sala nr RA 305) i 29 czerwca (sobota) w Poznaniu.

Warsztaty są kierowane do rodziców i opiekunów chorych na mukowiscydozę (ze względu na ryzyko zakażeń krzyżowych, zgodnie z przyjętymi światowymi standardami opieki na chorymi z mukowiscydozą, w warsztatach nie mogą brać bezpośredniego udziału chorzy). Warsztaty poprowadzi dietetyk kliniczny Martyna Szpaczek.

Warsztaty będą składać się z części teoretycznej (wprowadzenia) i części praktycznej.

Przyjmujemy zgłoszenia od osób z całej Polski, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w pierwszej kolejności będziemy uwzględniać zgłoszenia od osób z województwa w którym będą się odbywać warsztaty.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty poinformujemy po zamknięciu procesu rejestracji drogą mailową bądź telefoniczną.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Dojazd na warsztaty odbywa się na koszt uczestniczącego (organizator nie pokrywa kosztów dojazdu).

Szczegółowy program warsztatów zostanie opublikowany w portalu Oddech Życia.

W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt [email protected]

Formularz rejestracyjny:

  • Rejestracja

Dane kontaktowe

Wysyłając zgłoszenie oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z informacją, iż administratorem Twoich danych osobowych będzie Fundacja Oddech Życia z siedzibą w Krakowie (31-044) przy ul. Grodzkiej 42/1. Przysługują Ci prawa dostępu do swoich danych, ich poprawiania bądź usunięcia. Twoje dane osobowe są przetwarzane zgodnie z zasadami opisanymi tutaj: RODO / Polityka prywatności.

Pamiętaj o kliknięciu poniżej w przycisk o treści "Prześlij".

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.