Gigantyczne, rowerowe wyzwanie. Wszystko dla chorej na mukowiscydozę Kornelki

0

O świcie 4 śmiałków: Tomek Gula, Szczepan Grzybek, MarianoElo Zet i Gibki Jocker, ruszyło rowerami na północ i nie spoczną dopóki nie dotrą do Bałtyku. Celem organizowanej już po raz trzeci akcji jest  zebranie jak największej kwoty na leczenie córki Szczepana, Kornelki która jest chora na mukowiscydozę.

Czołem Załoga!!

Kolejny raz bawimy się w pomaganie…

Część z Was na pewno kojarzy poprzednie akcje, których celem była pomoc córeczce mojego znajomego. Kornelka jest chora na mukowiscydozę. Leczenie jest bardzo kosztowne, więc zwieramy szyki i pomagamy ponownie.

Deal jest taki. Wraz z Mariankiem, Michałem i Szczepanem (mówi, że jedzie z nami – słowo się rzekło:)) stawiamy sobie ambitny, sportowy cel. Jeżeli uda się go zrealizować to osoby, które wezmą udział w wydarzeniu przelewają kasę na Fundację, a Fundacja przekaże środki bezpośrednio rodzinie Kornelki.

W tym roku poprzeczka oczywiście idzie w górę. Za cel stawiamy sobie przejechanie trasy z Warszawy nad morze na rowerze non stop. Prawdopodobnie do Stegny. Dystans to 315 – 320 km. Startujemy w najbliższą sobotę o godzinie 4:00.

Poniżej linki do poprzednich akcji.

2017 r.
https://www.facebook.com/events/130401340903351/

2018 r.
https://www.facebook.com/events/2246887298660181/

Wraz z Kornelką, rodzicami, Mariankiem liczymy na Wasz czynny udział w wydarzeniu. Zapraszajcie znajomych. Gorąca prośba. Przy udostępnieniach napiszcie kilka słów od siebie. Z doświadczenia wiem, że udostępnienie będzie skuteczniejsze. Z góry dziękujemy!!

Elo!!

 

Jak można śledzić akcję: https://www.facebook.com/events/690751461343502/

Jak można wesprzeć Kornelię? Dokonując darowizny, która zostanie przekazana przez Facebook na subkonto dziewczynki w Fundacji Oddech Życia: https://www.facebook.com/donate/645391115873221/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.