Nowa sprężarka BOY Pro od PARI

0

Do sprzedaży trafiły nowe modele sprężarek niemieckiej firmy Pari. W tym artykule przybliżymy informacje na temat modelu PARI BOY Pro.

Inhalator Pari Boy Pro to inhalator do leczenia chorób układu oddechowego u dzieci powyżej 4 roku życia, młodzieży i dorosłych, którzy mają szczególne wymagania. Inhalator Pari Boy Pro pozwala na terapię wziewną w takich dolegliwościach dolnych dróg oddechowych jak:

  • astma,
  • astma alergiczna,
  • ostre zapalenie oskrzeli,
  • przewlekłe zapalenie oskrzeli,
  • CODP
  • mukowiscydoza

Inhalator Pari Boy Pro wyposażono w wydajny kompresor, który w połączeniu z nebulizatorem PARI LC SPRINT zapewnia skuteczną terapię oraz krótki czas inhalacji (krótszy niż 5 minut dla 2,5 ml roztworu do inhalacji). Nebulizator Pari LC Sprint posiada wymienne wkłady, dzięki czemu istnieje możliwość generowania różnej wielkości cząsteczek aerozolu:

  • wkład niebieski –  wielkość cząsteczek wynosi 3,8 um, do centralnych obszarów płuc
  • wkładu czerwony – wielkość cząsteczek wynosi 2,8 um, do obwodowych obszarów płuc.

Nebulizator wyposażono w system PIF-Control System. Służy do nauki powolnej i kontrolowanej nebulizacji. Poprawia to wchłanianie substancji czynnej w dolnych drogach oddechowych. Zbyt szybkie wdychanie zmniejsza dopływ powietrza i zwiększa opór przy wdechu.

 

Sprężarka w Niemczech sprzedawana jest w komplecie z nebulizatorem, ustnikiem, maską, 2 wkładami do nebulizatora, przewodem oraz  pepem “PARI PEP S System”. Taki zestaw kosztuje w Niemczech około 185 euro, co w przeliczeniu daje kwotę 789 zł*.

Masa 1,7kg
Ciśnienie 1,6 bara
Przepływ kompresora 5,0 l/min
Głośność 54 dB(A)
WordPress Tables Plugin

Producent ocenia żywotność kompresora na około 1000 godzin pracy, co odpowiada zwykle 5 latom użytkowania. Nebulizator wytrzymuje około 300 dezynfekcji i może być stosowany maksymalnie rok.

Cena na podstawie oferty z dnia 01.11.2019 sklepu: https://www.shop-apotheke.com/arzneimittel/13868415/pari-boy-pro.htm

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.