Webinar: Respiratory Muscles Exerciser PiPEP – Fizjologiczne działanie PiPEP na podstawie rocznych doświadczeń klinicznych

Serdecznie zapraszamy na webinar “Respiratory Muscles Exerciser PiPEP” podczas którego mgr Katarzyna Warzeszak fizjoterapeutka pracująca w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc OT w Rabce-Zdroju podzieli się rocznymi doświadczeniami klinicznymi.

Z webinaru dowiesz się:
– Jak działa urządzenie?
– Czy KiT PiPEP jest dla wszystkich?
– Jak dobrać zastawki w zależności od problemu terapeutycznego?
– Poznasz kilka przypadków klinicznych gdzie KiT PiPEP był stosowany przez zespół fizjoterapeutów w IGiCHP w Rabce-Zdrój.

Webinar przeznaczony jest wyłącznie dla fizjoterapeutów.

Webinar jest bezpłatny, odbędzie się w czwartek 16 lutego 2023 roku o godzinie 19:00. Link do aplikacji ZOOM zostanie przesłany po weryfikacji na adres mailowy podany w formularzu rejestracji.

  • Rejestracja na webinar: Respiratory Muscles Exerciser PiPEP
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Rejestracja

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Oddech Życia z siedzibą w Krakowie, pod adresem: Grodzka 42/1, 31-044.

Kontakt z administratorem możliwy jest pod powyższym adresem pocztowym lub pod adresem e-mail: [email protected]. Państwa dane osobowe są zbierane i przetwarzane przez Fundację w celu niezbędnym do realizacji webinaru.

W każdej chwili mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia i usunięcia.

Gromadzone są jedynie dane osobowe podane przez Państwa dobrowolnie. Fundacja informuje, iż nie mają Państwo obowiązku podania swoich danych osobowych, jednakże odmowa ich podania może uniemożliwić uczestnictwo w webinarze. Administrator danych osobowych dokłada wszelkich starań, aby przechowywanym danym zapewnić właściwy stopień bezpieczeństwa.

Oświadczenie