Mukoboxy edukacyjne 2020 – formularz zamówienia

  • Mukobox edukacyjny 2020

Formularz zamówienia mukoboxa 2020

Na tej stronie możesz zamówić edukacyjny mukobox szkolny bądź przedszkolny.

Mukobox to zestaw edukacyjny dla nauczycieli, którzy pod opieką będą mieli ucznia chorego na mukowiscydozę. W skład zestawu wchodzi list do dyrekcji, książka "MukoSzkoła - Szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę" lub "MukoPrzedszkole - Przedszkole przyjazne chorym na mukowiscydozę", plakaty edukacyjne o higienie, płyta DVD z materiałami edukacyjnymi i filmami wideo oraz dodatkowe materiały.

Wybierz rodzaj edukacyjnego mukoboxa

Koszt zamówienia i wysyłki

Jeżeli wybrałeś/aś płatną formę zamówienia, pamiętaj o wpłacie na konto bankowe Fundacji Oddech Życia: PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759 (Fundacja Oddech Życia, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków), w tytule przelewu podając: "Mukobox Imię Nazwisko zamawiającego".

Dodatkowe uwagi, prośby.

Imię, nazwisko zamawiającego

Imię, nazwisko podopiecznego Fundacji Oddech Życia (o ile dotyczy)

Poniżej podaj dane do wysyłki: Twój adres prywatny lub adres placówki oświatowej.

Nazwa przedszkola / szkoły, jeżeli przesyłka ma być wysłana na adres takiej instytucji

Ulica i nr

Kod pocztowy

Miejscowość

Twój adres e-mail

Twój numer telefonu komórkowego (będzie użyty do nadania paczki, na ten numer przyjdzie potwierdzenie nadania z numerem do śledzenia przesyłki)

Mukoboxy będą wysyłane od 20 sierpnia, w kolejności złożonych prawidłowo zamówień. Przesyłki nadajemy Pocztą Polską (przesyłka Kurier 48), czas dostawy przez Pocztę Polską to 1-2 dni robocze po nadaniu.