Śląskie warsztaty szkoleniowo-edukacyjne dla rodzin i opiekunów osób chorych na mukowiscydozę

2

Dzięki zaangażowaniu Śląskiej Grupy Wsparcia Fundacji Oddech Życia rozpoczynamy cykl szkoleń i warsztatów skierowanych do osób dotkniętych mukowiscydozą w rodzinie.

Pierwsze warsztaty szkoleniowo-edukacyjne odbędą się 22 września br. w Tychach. Warsztaty są kierowane do rodziców i opiekunów chorych na mukowiscydozę (ze względu na ryzyko zakażeń krzyżowych, zgodnie z przyjętymi światowymi standardami opieki na chorymi z mukowiscydozą, w warsztatach nie mogą brać bezpośredniego udziału chorzy).

Główną częścią warsztatów będą zajęcia z fizjoterapeutami z MedycznyDlaDzieci.pl

Równolegle do zajęć z fizjoterapeutami będą prowadzone bezpłatne konsultacje prawne z prawnikiem, konsultacje psychologiczne z psychologiem oraz konsultacje fundraisingowe z przedstawicielem agencji kreatywnej zajmującej się pomocą organizacjom charytatywnym (w zakresie pozyskiwania funduszy na leczenie, prawidłowego prowadzenia zbiórek online i działań internetowych).

Wniosek rejestracyjny dostępny poniżej.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Oddech Życia i Śląska Grupa Wsparcia chorych na mukowiscydozę, przy Fundacji Oddech Życia.

  • Rejestracja

Warsztaty Śląskiej Grupy Wsparcia - Tychy 22.09.2018

Dzięki zaangażowaniu Śląskiej Grupy Wsparcia Fundacji Oddech Życia rozpoczynamy cykl szkoleń i warsztatów skierowanych do osób dotkniętych mukowiscydozą w rodzinie.

Pierwsze warsztaty szkoleniowo-edukacyjne odbędą się 22 września br. w Tychach. Warsztaty są kierowane do rodziców i opiekunów chorych na mukowiscydozę (ze względu na ryzyko zakażeń krzyżowych, zgodnie z przyjętymi światowymi standardami opieki na chorymi z mukowiscydozą, w warsztatach nie mogą brać bezpośredniego udziału chorzy).

Przyjmujemy zgłoszenia od osób z całej Polski, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w pierwszej kolejności będziemy uwzględniać zgłoszenia od osób ze Śląska.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty poinformujemy po zamknięciu procesu rejestracji.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Dojazd na warsztaty odbywa się na koszt uczestniczącego (organizator nie pokrywa kosztów dojazdu).

Szczegółowy program warsztatów zostanie opublikowany w portalu Oddech Życia.

Dane kontaktowe

Wysyłając zgłoszenie oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z informacją, iż administratorem Twoich danych osobowych będzie Fundacja Oddech Życia z siedzibą w Krakowie (31-044) przy ul. Grodzkiej 42/1. Przysługują Ci prawa dostępu do swoich danych, ich poprawiania bądź usunięcia. Twoje dane osobowe są przetwarzane zgodnie z zasadami opisanymi tutaj: RODO / Polityka prywatności.

Pamiętaj o kliknięciu poniżej w przycisk o treści "Prześlij".

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

  1. Renia mówi

    Czy w warsztatach mogą brać udział rodzice z Krakowa, z Małopolski?

    1. Oddech Życia mówi

      Tak.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.