Największy polski portal o mukowiscydozie – OddechZycia.pl

0

Oddech Życia https://OddechZycia.pl  to najaktywniejszy i największy newsowy portal poświęcony tematyce mukowiscydozy w Polsce. Portal dziennie odwiedza od 2 to nawet 7 tysięcy osób, głównie z Polski, chociaż dużą grupę stanowią też osoby z Ukrainy. Czytelnikami portalu są nie tylko osoby związane ze środowiskiem mukowiscydozy, ale też chorób zbliżonych objawowo np. pierwotnej dyskinezy rzęsek, POChP czy astmy.

W portalu materiały na temat najnowszych osiągnięć nauki i medycyny, eksperymentalnych terapii i badań klinicznych z całego świata. Informacje o wydarzeniach kulturalnych, społecznych związanych z mukowiscydozą. W dziale ABC mukowiscydozy sporo dodatkowych informacji o chorobie.

Portal prowadzi też dział poświęcony pomocy społecznej (z dużą bazą aktualnych poradników i gotowych wzorów zaświadczeń i druków).

Uzupełnieniem portalu jest największy polski fanpage na Facebooku poświęcony mukowiscydozie: Oddech Życia – mukowiscydoza oraz facebookowa grupowa wsparcia dla chorych na mukowiscydozę:

Wydawcą portalu jest Fundacja Oddech Życia, a redaktorem naczelnym nieprzerwanie od powstania, Mirosław Wójcik.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.