Bazarki internetowe i facebookowe w panelu podopiecznego Fundacji Oddech Życia

0

Tak jak obiecywaliśmy kilka dni temu na naszej grupie wsparcia facebook.com/groups/mukowiscydoza/ uruchomiliśmy nową funkcjonalność w panelu podopiecznego Fundacji Oddech Życia, czyli obsługę wpłat bankowych z bazarków internetowych na rzecz osoby chorej z mukowiscydozą.

Bazarek internetowy to najczęściej grupa dyskusyjna na Facebooku, na której osoby chore (w tym przypadku na mukowiscydozę), rodziny oraz najbliżsi i znajomi wystawiają przedmioty na sprzedaż, z której dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację (darowizna).

Aktualnie osoby, które chciałyby skorzystać ze wspomnianej funkcji, otrzymają w panelu podopiecznego osobną zakładkę: historię wpłat “Bazarek” oraz rozróżnienie w ogólnej historii wszystkich wpłat od darczyńców na anonimowe datki oraz wpłaty związane z obsługą bazarków (te dane są szczegółowe, a nie anonimowe, co wynika z potrzeby obsługi bazarków).

Dodatkowo osoby korzystające z obsługi bazarków otrzymają nr konta bankowego Fundacji Oddech Życia, na który darczyńcy wpłacają pieniądze za wylicytowane przedmioty.

Obsługa bazarków zintegrowanych z panelem podopiecznego odbywać się będzie z wykorzystaniem zmodyfikowanego regulaminu i zasad przetwarzania danych osobowych.

Na załączonym screenie zakładka z obsługa bazarków i historią darczyńców (dane osobowe fikcyjne, przykładowe).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.