Podziel się doświadczeniem związanym z chorobą płuc podczas planowania rodziny i ciąży

0

Europejska Fundacja na rzecz Płuc (ERS) oraz Towarzystwa Chorób Klatki Piersiowej Australii i Nowej Zelandii (TSANZ) bada, w jaki sposób przebiega obecnie opieka nad osobami z chorobami płuc podczas ciąży oraz pomoże określić obszary wymagające przeprowadzenia głębszych badań.

W tym celu udostępniono ankietę (także w języku polskim), aby poszerzyć wiedzę o tym, jak choroba płuc może wpływać na możliwości i decyzje związane z planowaniem rodziny i ciąży. Ankieta skierowana jest również do kobiet z mukowiscydozą.

“Rozumiemy, że doświadczenia i decyzje związane z posiadaniem rodziny są prywatną sprawą każdego człowieka. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że niektóre części ankiety poruszają delikatne i prywatne kwestie. Pytania te pomogą nam zrozumieć różne punkty widzenia i ustalić, w jaki sposób można najlepiej wspierać osoby w takich sytuacjach.”

Ankieta będzie otwarta do poniedziałku 14 maja 2018 roku i dostępna jest pod adresem: https://www.surveymonkey.co.uk/r/lung_condition_pregnancy?lang=pl

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.