Kilometry oddechów dla Anety i Hani
Hania Smolińska i Aneta Sebastyańska chorują na mukowiscydozę – wielonarządową, postępującą i śmiertelną chorobę genetyczną. Każdego dnia wymagają specjalistycznego leczenia, na które składają się refundowane i nierefundowane leki, rehabilitacja oddechowa, specjalna dieta, wyjazdy do klinik. Opieka nad osobą chorującą na mukowiscydozę generuje bardzo wysokie, liczone w tysiącach złotych miesięcznie.
Każda złotówka z licytacji, lub dowolna darowizna z dopiskiem „kilometry oddechów”, wpłacona na konto Fundacji Oddech Życia pomoże dziewczynom w walce z nieuleczalną chorobą. 💪💪💪
Jeśli chciałbyś przekazać dowolny przedmiot na licytację dla Hani i Anety, będziemy ogromnie wdzięczni i prosimy o kontakt na grupie facebookowej: Kilometry Oddechów – Licytacje.
Wesprzeć ich leczenie można m.in. poprzez licytacje charytatywne zarówno te:
– wystawione samodzielnie do czego gorąco zachęcamy
– jak i poprzez udział w istniejących licytacjach
1. Każdy kto zechce przeznaczyć cokolwiek na licytację , może zrobić to samodzielnie. W tym celu w poście z licytacją należy podać:
– kolejny nr licytacji,
– cenę wywoławczą,
– datę i godzinę końca licytacji,
– informację kto pokrywa koszty wysyłki,
– opis czego dotyczy licytacja,
– zdjęcia,
2. Licytujemy w komentarzach pod danym postem.
3. Licytującym może być każda osoba pełnoletnia.
4. Wygrywa osoba z najwyższą kwotą podaną w określonym czasie.
5. Po zakończeniu licytacji administrator lub wystawiający informuje pod danym postem kto został zwycięzcą.
6. Wpłat za wylicytowane rzeczy należy dokonywać przelewem na konto utworzone dla Anety i Hani.
Fundacja Oddech Życia
ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków
PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759
Swift: BPKOPLPW
z dopiskiem: KILOMETRY ODDECHÓW
Fundacja Oddech Życia
ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków
PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759
Swift dla wpłat zagranicznych: BPKOPLPW lub PayPal: [email protected]
z dopiskiem: KILOMETRY ODDECHÓW
💕💕💕 Dziękujemy 💕💕💕