Wydarzenia

Lis
24
pt
XVIII Warsztaty szkoleniowo – edukacyjne Mukowiscydoza 2017 @ Best Western Hotel ul. Opolska 14,
Lis 24 – Lis 26 całodniowy

Osoby, które chcą wziąć udział w Warsztatach proszone są o wypełnienie zgłoszenia zamieszczonegoi odesłanie go na adres Fundacji: ul. Bobrowskiego 11 31-552 Kraków drogą listowną lub internetową na adres: [email protected]

Warsztaty są organizowane wyłącznie dla rodziców i opiekunów dzieci chorych na mukowiscydozę oraz chorych dorosłych (wiek pow. 18 lat). W przypadku chorych dorosłych w Warsztatach może uczestniczyć chory oraz jego opiekun.

Uczestnictwo w Warsztatach jest bezpłatne. Warsztaty są finansowane z 1% podatku przekazanego na rzecz naszej Fundacji. Z uwagi na warunki lokalowe organizator dysponuje wyłącznie miejscami w pokojach 2 osobowych. Szczegółowy program zostanie opublikowany na stronie internetowej www.mukowiscydoza.pl. Osoby zakwalifikowane na Warsztaty zostaną powiadomione o tym fakcie telefonicznie lub drogą e-mailową w terminie do 31.10.2017 r. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc nie przyjmujemy zgłoszeń obojga rodziców/opiekunów. W przypadku zainteresowania uczestnictwem przez dodatkową osobę, istnieje możliwość uczestnictwa po opłaceniu kosztów wyżywienia i noclegu.

Formularz zgłoszeniowy


Udostępnień